Membres de l’AMPA

Els diferents membres de l’AMPA es renoven periòdicament. En l’actualitat, la formen:

Junta Directiva

  • PRESIDENTA: Cristina Figueras Bartolí (Comunicació)
  • VICEPRESIDENTA: Anna Moya (Règim intern)
  • SECRETARIA: Ester Garcia
  • TRESORER: Gerard Nogués Ripoll (Econòmica-Financera)
  • VOCAL 1:    Vacant       (Escola de pares, Colònies, Pati, Infrastructures i millores)
  • VOCAL 2: Sandra Bové Sabater (Menjador, acollida, Extraescolars i Còlonies)
  • VOCAL 3: Roser Cabré Garcia (Menjador, acollida, Extraescolars i Colònies)
  • VOCAL 4: Antonio Martínez Lerida (Comunicació)
  • VOCAL 5: Antònia Álvarez López (Festes)

Representant de l’AMPA al Consell Escolar

  • Cristina Figueras Bartolí

Representants dels Pares al Consell Escolar

  • Ester Alberich Forns
  • Montserrat Moles Fortit
  • Carles Puig Solà
  • Juanjo Espinosa Vicente
  • Maite Masero Vilafranca
  • Fabiola Egüez Aranjo

Delegats

  • P3
    • A: Anna Minguella Rebull / Meritxell Burgos Osuna
    • B: Antònia Àlvarez López / Maite Clari Pontil
    • C: Carles Luri Manresa / Susana Ruiz Beas
  • P4
    • A: Javier Carrasco Alhama
    • B: Sandra Moreno Culebradas / Jordina Almacellas Claramunt
    • C: Jessica Fores Chavero / Houria Kabbou
  • P5
    • A: Ester Garcia Folch / Elena González Cano
    • B: Carolina Cazamajour
    • C: Angeles Cano Carayol / Lorena Moreno López
  • 1r.
    • A: Àngels Bigorra Solanes / Antònia Àlvarez López
    • B: Laura Moreno Pontiliano / Maite Clari Pontil
    • C: Silvia Martín Gilo / Cinta Alarcón Sastre
  • 2n.
    • A: Jordina Almacellas Claramunt / Maria Larrosa Garcia
    • B: Marta Giralt Isern / Delia Ramírez Bueno
    • C: Sandra Rovira Pato / Noelia Borras Manchado
  • 3è.
    • A: Cristina Figueras Bartolí / Nuria Artiga Roig
    • B: Laura Romero Trias / José Manuel Rojas
    • C: Juanjo Espinosa Vicente / Anna Ortiz Sanmartin
  • 4t.
    • A: Anna Ruiz Montserrat
    • B: Sandra López Salvadó / Mari Espinar Delgado
    • C: Sònia Mateu Cochs / Malena Noni Garcia
  • 5è.
    • A: Karina Muñoz Ujaque / Laura Pagès Solano
    • B: Lourdes Calvo Giral / Montse Giné Anguera
    • C: Neus Rodríguez Nogales / Rosa Pla Mustarós
  • 6è.
    • A: M.Rosa Valldepérez Fors / Montse Roca Serra / Juan Carlos Jaraba García
    • B: Misericòrdia Ollé Guerrero / Cristina Tamargo López
    • C: Gaspar De Haro Rodríguez / Raquel Ros Cano